Ankietyzacja Gminy Piątek na potrzeby opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

Informujemy, że na terenie Gminy Piątek w okresie sierpień – wrzesień 2016 roku zostanie przeprowadzona ankietyzacja (poprzez spis z natury) wśród mieszkańców przez Pracowników firmy Ekolog Sp. z o.o. z Poznania.
W związku z tym, zwracamy się z serdeczną prośbą o udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na zadane przez Ankieterów pytania.
W razie pytań można kontaktować się z Urzędem Gminy Piątek, ul. Rynek 16; 99-120 Piątek; tel. 24 722 11 58; 24 722 19 19; ugpiatek@ugpiatek.pl lub Wykonawcą – firmą Ekolog Sp. z o.o., ul. Świętowidzka 6/4, 61-058 Poznań, która opracowuje „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej” tel.: (61) 877 06 05; projekty@ekolog.pl

Pliki do pobrania: