Badania wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego dla mieszkańców gminy Piątek

W czwartek 30 listopada 2017 r. w Ośrodku Zdrowia ul. Stodolniana 6/2 w Piątku, w godzinach od 14:00 do 16:00 odbędą się badania wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego dla mieszkańców gminy Piatek.
Zapisy telefonicznie: 24 722 15 65
Koszt badania komputerowego - 5 zł
Koszt pomiaru ciśnienia śródgałkowego - 10zł (badanie dodatkowe)
Zapisy prowadzone będą do dnia 30.11.2017 r.
Podczas badania istnieje możliwość zapisania się na konsultację okulistyczną oraz zamówienia okularów korekcyjnych.
Badanie przeznaczone jest dla osób dorosłych. (powyżej 16-go roku życia)

OKO-LUX Sp z o.o.