Bezpłatne porady prawne dla Mieszkańców Gminy Piątek

Informujemy, że w każdy drugi czwartek miesiąca w Piątku przy ul. Stodolniana 6/2 w godz: 13:00 - 15:00, skorzystać można z bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa karnego i prawa podatkowego.
tel: 519 592 669

Kalendarz pracy w 2017 r.: 18 styczeń, 9 luty, 9 marzec, 13 kwiecień, 11 maj, 8 czerwiec, 13 lipiec, 10 sierpień, 14 wrzesień, 12 październik, 9 listopad, 14 grudzień.

Pliki do pobrania: