Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Tenisie Stołowym w ZSMR

W poniedziałek, 8 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych. Mistrzostwo Powiatu zdobyła reprezentacja Zespołu Szkół im. J. Grodzkiej w Łęczycy zarówno w kategorii kobiet i mężczyzn. Miejsce II zajęła reprezentacja ZSP nr 1 w Łęczycy, także w obu kategoriach, a kolejne miejsce reprezentacja ZSMR w Piątku. Czwarte miejsca zajęli sportowcy reprezentujący I LO w Łęczycy również w kategorii kobiet i mężczyzn. Zawody podsumowali Pani Lucyna Urbanek - Wicedyrektor ZSMR w Piątku oraz Andrzej Owczarek - przedstawiciel Powiatu Łęczyckiego. Drużyny otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy.
tekst i foto: Starostwo Powiatowe w Łęczycy