Gimnazjaliści z Piątku zebrali karmę dla bezdomnych zwierząt

Wzorem ubiegłego roku wśród uczniów Gimnazjum im. prof. Stefana Pieńkowskiego w Piątku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką p. Czarneckiej, p. Siudy  i p.Topińskiej przeprowadzono zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Łęczycy. Odzew był bardzo duży, bo młodzieży nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt w schronisku. Zebrano 80kg suchej karmy i 2 puszki karmy mięsnej.
- To ogromne wsparcie dla schroniska i piękny gest w stosunku do potrzebujących naszej pomocy zwierząt. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom  - komentuje p. Ewa Topińska, jedna z opiekunek akcji.
tekst i foto: Gimnazjum w Piątku