Aktualności

Koncert Świąteczny EVE już za nami! Fotorelacja.

Kochani, kolędy stanowią cenny skarb w naszym dziedzictwie kulturowym. Każdy z nas zna ich treść, ich brzmienie. Ich nostalgia, ale też i radość towarzyszy nam w świątecznym okresie.
„Cicha noc” zakończyła III Koncert Świąteczny EVE... Dziękujemy Wam za wspólne kolędowanie...
Dziękujemy artystom, którzy wystąpili na scenie Sali Bankietowej Forum. Podziękowania kierujemy do Elizy Gabryelczak, Pauliny Zachorskiej, Adriana Wielca, Bartosza Konrata, Anety Wasiak – Borowieckiej, Natalii Antczak, Wiktorii Leszczyńskiej, Katarzyny Matusiak oraz Justyny Michałowskiej.
Dziękujemy właścicielom Sali Bankietowej Forum za możliwość zorganizowania Koncertu Świątecznego EVE.
Podziękowania kierujemy także do dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku Pana Dariusza Struszczaka za udostępnienie nagłośnienia.
Oczywiście nie byłoby tego koncertu gdyby nie pomoc strony technicznej, dziękujemy Krystianowi Kasicy i Krzysztofowi Chlebnemu.
Dziękujemy Paniom ze Stowarzyszenia Kobiet Geometrycznego Środka Polski za cudowną współpracę przy organizacji eventu noworocznego dla organizacji pozarządowych Gminy Piątek.
Szczęśliwego Nowego Roku!
członkowie
Towarzystwa Miłośników Piątku i Okolic
foto: Grzegorz Adamkiewicz, Krystian Kasica
obsługa techniczna: Krystian Kasica, Krzysztof Chlebny
scenariusz koncertu: Damian Urbanek
tekst: TMPiO

Tags: 

O nas, czyli Gminie Piątek

logo Gminy Piątek

Od północy obszar Gminy Piątek oparty jest na Pradolinie Warszawsko-Berlińskiej, która w kierunku południowym przechodzi w Równinę Łowicko-Błońską. Dalej na południe obszar gminy obejmuje fragmenty płatów wysoczyzny, porozcinanych dolinami Maliny, Strugi i Moszczenicy. Równinny teren, urozmaicony jest dolinami niewielkich rzek oraz wydmami śródlądowymi. Cały obszar leży w obrębie moreny dennej zlodowaceń środkowopolskich, stąd w podłożu występują gliny, piaski i żwiry. Wykształciły się na nich niezbyt żyzne gleby brunatne i płowe.

Czytaj więcej..

Ciekawe fotografie

randomness