Pożegnanie lata w Czernikowie

W czwartek 22 września 2016 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Czernikowie pożegnali lato. I choć jedna z piękniejszych pór roku odeszła w niepamięć, to jednak uczniom nie schodził z ust uśmiech. Uczniowie spróbowali swoich sił zarówno jako artyści tworzący wiersze – rymowanki, będące wspomnieniem lata, jak i jako jury oceniające artystyczny wysiłek swoich koleżanek i kolegów ze szkoły.
Uczniowie, owego pamiętnego dnia, pokrzepili zarówno swoje dusze jak i ciała. Na boisku szkolnym rozpalone zostało ognisko, na którym pieczono smakowite kiełbaski. Cała uczniowska brać oddała się również wesołym zabawom i grom zespołowym. Radości nie było końca.
tekst i foto: SP w Czernikowie