Przewidywane nabory w LGD POLCENTRUM

Przewidywane nabory w ramach PROW 2014-2020 w LGD „POLCENTRUM”:
- Rozwój lokalnej przedsiębiorczości: podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej - styczeń 2017 r.
- Rozwój infrastruktury lokalnej: Budowa lub przebudowa Infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej - styczeń 2017 r.
- Zadania grantowe: budowa lub przebudowa infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej; promocja obszaru LGD - styczeń 2017 r.
Więcej informacji: www.polcentrum.pl, tel. 42 719 90 64