Spotkania informacyjno-edukacyjne nt. JPK w łęczyckim Urzędzie Skarbowym

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łęczycy informuje, że w dniach 7, 14, 21 i 28 listopada 2017 roku o godzinie 12.00 w siedzibie tut. Organu podatkowego odbędą się spotkania informacyjno-edukacyjne w zakresie Jednolitego Pliku Kontrolnego, którego obowiązek złożenia od 1 stycznia 2018 roku dotyczyć będzie wszystkich czynnych podatników podatku od towarów i usług.
W przypadku osób zainteresowanych takim spotkaniem prosimy o telefoniczny kontakt z Panią Mariolą Palczewską nr tel. 24 721 40 63 w. 37 celem ustalenia terminu spotkania.