Spotkanie w sprawie budowy linii energetycznej

W związku z przystąpieniem ENERGA OPERATOR S.A. do opracowania projektu linii elektroenergetycznej 110 kV relacji Żychlin - Piątek niezbędnej do budowy Głównego Punktu Zasilania oraz lepszego zaopatrzenia w energię elektryczną mieszkańców Gminy Piątek, zapraszam właścicieli działek leżących na terenie sołectw Pęcławice, Górki Pęcławskie, Janków-Orądki, Rogaszyn, Orenice, Łęka na spotkanie w dniu 23 kwietnia 2018 r. (poniedziałek ) o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Piątek - sala konferencyjna.
W załączeniu wykaz działek rolnych na których planowana jest lokalizacji linii.