Wyniki Wyborów Samorządowych

Jak podaje Gminna Komisja Wyborcza w Piątku do Rady Gminy Piątek VII kadencji podczas Wyborów Samorządowych w dniu 16 listopada 2014 r. wybrani zostali:
Okręg Wyborczy nr 1 – Waldemar Borczyński,
Okręg Wyborczy nr 2 – Mirosław Żurek
Okręg Wyborczy nr 3 – Daniel Gorący
Okręg Wyborczy nr 4 – Dominik Pasterski
Okręg Wyborczy nr 5 – Tomasz Kucharczyk
Okręg Wyborczy nr 6 – Beata Gawryszczak
Okręg Wyborczy nr 7 – Dariusz Jóźwiak
Okręg Wyborczy nr 8 – Urszula Kacperska
Okręg Wyborczy nr 9 – Anna Matusiak
Okręg Wyborczy nr 10 – Piotr Zalewski
Okręg Wyborczy nr 11 – Paweł Budner
Okręg Wyborczy nr 12 – Małgorzata  Gabryelczak
Okręg Wyborczy nr 13 – Michał Frankiewicz
Okręg Wyborczy nr 14 – Waldemar Krysiak
Okręg Wyborczy nr 15 – Paweł Michalak
Nie rozstrzygnięte zostały wybory Wójta Gminy Piątek. W II turze zmierzą się Zenon Dąbrowski i Krzysztof Lisiecki.