Zapraszamy do Piątku na 13. Dzień Nowalijki

Wójt i Rada Gminy Piątek zapraszają w niedzielę 4 czerwca 2017 r. do Piątku na 13. Dzień Nowalijki. Festyn odbędzie się na placu targowym przy ul. Łowickiej.
Program:
15:00 - otwarcie Festynu, powitanie gości, ogłoszenie konkursu na największą kapustę i największego kalafiora oraz konkursu kulinarnego,
15:15 - start Biegu Nowalijkowego - Park im. T. Kościuszki,
15:15 - program artystyczny w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku,
15:50 - koncert zespołu disco polo Batari,
17:00 - ogłoszenie wyników konkursów i wręczenie nagród,
17:30 - koncert orkiestry OSP Piątek,
18:15 - Kabaretowa Biesiada Polska,
19:30 - koncert zespołu Amore Italiano,
21:00 - zabawa taneczna przy muzyce zespołu Optima,
24:00 - zakończenie Festynu

od godz. 15:00 do 20:00 - kiermasz wielobranżowy, wystawy, pokazy, promocje, degustacje, plac zabaw dla dzieci i inne atrakcje.
od godz. 15:00 do 20:00 - dla dzieci wesołe miasteczko - bezpłatnie!!!.
Zapraszamy!
Firmy zainteresowane udziałem w wystawie lub pokazie prosimy o kontakt promocja@ugpiatek.pl celem rezerwacji powierzchni wystawowej.

Pliki do pobrania: