Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku

W 2018 roku mija 55. rocznica powstania Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku oraz 50. rocznica opuszczenia murów szkoły przez pierwszy rocznik maturzystów. Z tej okazji szkoła zaprasza na Zjazd Absolwentów, który odbędzie się w sobotę 9 czerwca 2018 r.
Program:
8:30 – 10:30 - REJESTRACJA UCZESTNIKÓW w punkcie informacyjnym w budynku szkoły
10:30 - UROCZYSTE OTWARCIE ZJAZDU, przedstawienie Komitetu Organizacyjnego oraz programu uroczystości
11:00 - MSZA ŚW. w intencji absolwentów, uczniów, emerytów oraz pracowników szkoły, poświęcenie i przekazanie sztandaru szkoły
12:00 - 12:15 POWITANIE GOŚCI I UCZESTNIKÓW ZJAZDU PRZEZ DYREKTORA SZKOŁY
12:15 - 13:15 - CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA
13:15 - 14:30 PRZEMÓWIENIA OKOLICZNOŚCIOWE
- przemówienia gości
- przemówienia absolwentów
14:30 - TORT
14:45 - 16:00 - OBIAD, obiady będą wydawane sukcesywnie, pozostała część uczestników zjazdu w tym czasie: zwiedzanie szkoły, zwiedzanie wystaw, pamiątkowe zdjęcia
16:00 - ODSŁONIĘCIE TABLICY PAMIĄTKOWEJ ZJAZDU