Zmiana obsługi kasowej w łęczyckim Urzędzie Skarbowym

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łęczycy uprzejmie informuje, że od 1 marca br. nastąpiła zmiana obsługi kasowej.
Do tej pory petenci mogli dokonywać wpłat na konto Urzędu Skarbowego w Łęczycy w kasie banku PKO, natomiast od dnia 1 marca br. punkt ten został przeniesiony do Banku Spółdzielczego Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy mieszczącego się przy ulicy Marii Konopnickiej 12.

Ponadto, w łęczyckiej skarbówce odbędą się Dni Otwarte w dniu 16 kwietnia br. (sobota) od godziny 9:00 do godziny 13:00.
Natomiast w dniach 28 i 29 kwietnia br. (czwartek i piątek) urząd będzie czynny do godziny 18:00.