Wpis w blogu

99-120 Piątek, ul. Stodolniana 5
mobile 723 659 579
Kierownik Rewiru Dzielnicowych w Piątku - st. asp. Sebastian Kieliszek
Połączenia na telefony służbowe dzielnicowych będą realizowane tylko w trakcie pełnienia służby.

Rewir Dzielnicowych w Piątku Komendy Powiatowej Policji w w Łęczycy - rejon 1 obejmujący:
Piątek ulice - Kutnowska, Polna, Bitwy nad Bzurą, Rynek, Strażacka, Nadrzeczna, Szkolna, Literacka, Nowy Świat, Belwederska, Szpitalna, Jana Pawła II, Kościelna, Senatorska, Konarskiego, Kościelna, Stodolniana, Łęczycka
oraz miejscowości: Łęka, Broników, Orenice, Piekary, Michałówka, Rogaszyn, Janków, Orądki, Górki Pęcławskie, Włostowice, Pęcławice, Michałówka.
dzielnicowy - sierż. Kamil Mikołajczyk
kontakt - tel. 24 722 10 07 oraz 516 435 807

Rewir Dzielnicowych w Piątku Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy - rejon 2 obejmujący:
Piątek ulice - Piątek ulice: Pokrzywna, Łowicka, Zgierska, Sułkowska
oraz miejscowości: Sułkowice Pierwsze, Sułkowice Drugie, Witów, Jasionna, Leżajna, Piaski Stare, Konarzew, Gieczno, Sypin, Borowiec, Boguszyce, Śladków Rozlazły, Śladków Podleśny, Mysłówka, Czerników, Mchowice, Pokrzywnica, Błonie, Bielice.
Dzielnicowy - mł. asp. Przemysław Woźniak
kontakt - tel. 24 722 10 07 oraz 516 435 844

Rewir Dzielnicowych w Piątku Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy - rejon 3 obejmujący:
Górki Łubnickie, Żabokrzeki, Janówek, Janowice, Goślub I, Goślub II, Balków, Łubnica, Goślub Osada oraz miejscowości w Gminie Góra Św. Małgorzaty.
Ddzielnicowy - st. asp. Łukasz Bednarski
kontkat - tel. 24 722 10 07 oraz 516 435 663