oświata

Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń

Społeczność Gimnazjum im. prof. Stefana Pieńkowskiego w Piątku przystąpiła do programu  ,,Bezpieczna Szkoła- Bezpieczny Uczeń”.  Program koordynuje pedagog szkolny p. Aleksandra Kacprzak.  W ramach programu wśród uczniów zostaną przeprowadzone warsztaty na następujące  tematy:
• Mój wolny czas w cyberprzestrzeni.
• Uzależnienia wśród dzieci i młodzieży.
• Bądź bezpieczny w sieci.
• Mediatorzy są wśród nas.
Działania będą realizowane w okresie 15.10.2015r-31.03.2016r. Zachęcamy wszystkich do śledzenia realizacji działań podejmowanych w ramach programu na szkolnej stronie internetowej gimnazjum >>>
tekst: Gimnazjum w Piątku

 

Subskrybuj RSS - oświata

O nas, czyli Gminie Piątek

logo Gminy Piątek

Od północy obszar Gminy Piątek oparty jest na Pradolinie Warszawsko-Berlińskiej, która w kierunku południowym przechodzi w Równinę Łowicko-Błońską. Dalej na południe obszar gminy obejmuje fragmenty płatów wysoczyzny, porozcinanych dolinami Maliny, Strugi i Moszczenicy. Równinny teren, urozmaicony jest dolinami niewielkich rzek oraz wydmami śródlądowymi. Cały obszar leży w obrębie moreny dennej zlodowaceń środkowopolskich, stąd w podłożu występują gliny, piaski i żwiry. Wykształciły się na nich niezbyt żyzne gleby brunatne i płowe.

Czytaj więcej..

Ciekawe fotografie

randomness