podziękowanie

Podziękowanie Sztabu Organizacyjnego 24. finału WOŚP w Piątku

Sztab Organizacyjny 24. finału WOŚP przy Szkole Podstawowej w Piątku pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, hojnym uczestnikom imprezy i organizatorom – to dzięki Wam i Nam 24. finał WOŚP w Geometrycznym Środku Polski należy do udanych.
W tym roku zebraliśmy 15 019,33 zł. Kwotę  przekazano na konto Fundacji WOŚP.
Do Siego Roku w zdrowiu i pomyślności... dziękujemy za wspólne granie.

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania wszystkim Mieszkańcom Gminy Piątek, którzy oddali na mnie swój głos w Wyborach Samorządowych w dniu 16 listopada 2014 r. Dziękuję za poparcie i zaufanie. Będę pracowała jak najlepiej dla dobra i rozwoju naszej gminy i powiatu.
Renata Lepalczyk
Radna Powiatu Łęczyckiego

Subskrybuj RSS - podziękowanie

O nas, czyli Gminie Piątek

logo Gminy Piątek

Od północy obszar Gminy Piątek oparty jest na Pradolinie Warszawsko-Berlińskiej, która w kierunku południowym przechodzi w Równinę Łowicko-Błońską. Dalej na południe obszar gminy obejmuje fragmenty płatów wysoczyzny, porozcinanych dolinami Maliny, Strugi i Moszczenicy. Równinny teren, urozmaicony jest dolinami niewielkich rzek oraz wydmami śródlądowymi. Cały obszar leży w obrębie moreny dennej zlodowaceń środkowopolskich, stąd w podłożu występują gliny, piaski i żwiry. Wykształciły się na nich niezbyt żyzne gleby brunatne i płowe.

Czytaj więcej..

Ciekawe fotografie

randomness