sport

Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Piątek dla drużyny Torex Janowice

W niedzielę 18 lutego hala sportowa w Piątku stała się areną 15. Turnieju Halowego Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Piątek. Zawody rozpoczęła Przewodnicząca Rady Gminy Piątek - Urszula Kacperska, która powitała zawodników i życzyła dobrej zabawy. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn, które po emocjonujących rozgrywkach zajęły następujące miejsca:
1. Torex Janowice
2. Drinkersi
3. OSP Janowice-Goślub
4. Witonianka Witonia
5. Oldboye Piątek
6. OSP Janków
7. Filter Service Zgierz
8. Policja
Najlepszym strzelcem Turnieju został zdobywca 13 bramek - Michał Tabaczyński z drużyny Torex Janowice, a najlepszym bramkarzem - Kamil Paluchowski - Drinkersi. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchary i statuetki.

Tags: 

W Piątku zagrają o puchar firmy Centr Pack

Sympatyków i kibiców piłki nożnej zapraszamy w sobotę 24 lutego, o godz. 9:00 do hali sportowej w Piątku na turnieju piłki nożnej halowej o puchar firmy Centr Pack.
W rozgrywkach wezmą udział następujące drużyny (chłopcy roczniki 2004/2005):
2 x LKS Malina Piątek,
Victoria Bielawy,
GKS Bedlno,
2 x Witonianka Witonia,
Iskra Głowno,
KS Kutno.
Sponsorem turnieju jest firma Centr Pack s.c. Dariusz Kacprzak, Nikodem Kozielski.

Wicemistrzowie powiatu z Gimnazjum w Piątku

W sobotę 17 lutego w Daszynie odbyły się Mistrzostwa LZS Powiatu Łęczyckiego w Piłce Halowej Chłopców do lat 16 o Puchar Starosty . Wśród chłopców udział wzięły następujące drużyny: LKS Witonianka Witonia, Zespół Szkolno - Przedszkolny Świnice Warckie, Gimnazjum Daszyna, Gimnazjum Piątek, Szkoła Podstawowa Sługi (oddz. gimnazjalny Nowy Gaj).
Po zaciętej rywalizacji ,wyrównanej walce do ostatniej chwili oraz grze fary-play drużyny uplasowały się na następujących miejscach:
I miejsce – Witonia
II miejsce – Piątek
III miejsce – Daszyna
IV miejsce – Świnice Warckie
V miejsce – Sługi
Opiekunem uczniów Gimnazjum z Piątku była pani Ewa Topińska. Uczniowie reprezentujący Gimnazjum z Piątku to: Adrian Bartczak, Tomasz Skowron, Mateusz Bartosik, Franciszek Pałczyński, Filip Grzelak, Adam Oterski, Mateusz Burzyński, Mirosław Gałczyński, Konrad Karolak, Bartłomiej Matusiak. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adrian Bartczak z Piątku.
tekst i foto: Gimnazjum w Piątku

Strony

Subskrybuj RSS - sport

O nas, czyli Gminie Piątek

logo Gminy Piątek

Od północy obszar Gminy Piątek oparty jest na Pradolinie Warszawsko-Berlińskiej, która w kierunku południowym przechodzi w Równinę Łowicko-Błońską. Dalej na południe obszar gminy obejmuje fragmenty płatów wysoczyzny, porozcinanych dolinami Maliny, Strugi i Moszczenicy. Równinny teren, urozmaicony jest dolinami niewielkich rzek oraz wydmami śródlądowymi. Cały obszar leży w obrębie moreny dennej zlodowaceń środkowopolskich, stąd w podłożu występują gliny, piaski i żwiry. Wykształciły się na nich niezbyt żyzne gleby brunatne i płowe.

Czytaj więcej..

Ciekawe fotografie

randomness