Koncert na 110-lecie Orkiestry OSP Piątek

W niedzielę, 26 listopada 2017 r. w kościele p.w. Św. Trójcy w Piątku odbył się koncert z okazji Jubileuszu 110-lecia istnienia Orkiestry OSP w Piątku.

DokumentyZastrzeżone.pl - warto zapamiętać ten adres

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do szeregu trudnych do wyjaśnienia sytuacji z wykorzystaniem naszych danych do celów przestępczych. Aby dowiedzieć jak można się przed tym ochronić zachęcamy do zapoznania się z zawartymi na stronie - www.DokumentyZastrzone.pl informacjami.

Co robić w przypadku utraty dokumentów?
UTRACONE DOKUMENTY NALEŻY NAJPIERW ZASTRZEC W BANKU - to kilkanascie tysięcy placówek w całym kraju (w wielu z nich nie trzeba nawet mieć konta bankowego). Poniżej przedstawiamy kolejne kroki, które należy wykonać:
1. Zastrzeżenie w Systemie DOKUMENTY ZASTRZEŻONE - w swoim banku lub w dowolnym banku przyjmującym zastrzeżenia także od osób niebędących jego klientami.
2. Powiadomienie Policji - w przypadku, jeżeli dokumenty utracono w wyniku kradzieży.
3. Zawiadomienie najbliższego organu gminy lub placówki konsularnej i wyrobienie nowego dokumentu - informacje dotyczące konieczności zawiadomienia organu gminy o utracie dokumentu, znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

W Systemie DOKUMENTY ZASTRZEŻONE uczestniczą niemal wszystkie polskie banki oraz szereg innych firm i instytucji. Pełna lista Uczestników, dla bezpieczeństwa całego Systemu, jest oczywiście objęta tajemnicą.

Celem Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE jest poszerzenie ogólnej wiedzy o potrzebie zastrzegania w bankach utraconych dokumentów tożsamości przez każdą osobę, której takowa sytuacja się przytrafiła. Nie ma znaczenia, czy stało się to w wyniku zgubienia czy kradzieży.
Zastrzegać utracone dokumenty powinniśmy wszyscy - niezależnie od tego, czy jesteśmy już klientami jakiegoś banku, czy też nigdy z usług bankowych nie korzystaliśmy (Nigdy nie korzystałem z usług Banków - czy również powinienem zastrzec utracone dokumenty?).
Organizatorem Projektu jest Związek Banków Polskich
Projekt wspiera Policja. Patronat objęły: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Federacja Konsumentów.

Numer telefonu do zastrzegania kart - (+48) 828 828 828

Nowoczesny rolnik w internetowym świecie - szkolenie odwołane

Szanowni Państwo,
Z przyczyn od nas niezależnych planowane szkolenie z cyklu NOWOCZESNY ROLNIK w internetowym świecie zostało ODWOŁANE.
W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu pod numerem telefonu 605-123-007.
Przepraszamy za niedogodności
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów