Podziękowania i medal WOŚP dla sztabu w Piątku

Kochani,
Graliście na medal, nie tylko w tym roku, ale od wielu, wielu lat jesteście z nami, za co dziękujemy z całego serce! Super będzie, jeśli tym medalem podzielicie się Z całą swoją załogą, aby ludzie czuli, że także ich - nawet najmniejszy wysiłek - przyczynił się do tego ogromnego sukcesu. Nie zapomnijcie o nikim, jeśli jeszcze potrzebujecie formularzy z podziękowaniami - koniecznie dajcie znać.
A my już teraz zapraszamy na Najpiękniejszy Festiwal Świata Przystanek Woodstock - na którym jeszcze raz będziemy wszystkim dziękowali za 25. Finał WOŚP.
Przepraszamy, że nie byliście z nami na uroczystości na Zamku Królewskim, ale jak zapewne widzieliście, ilość miejsc była ograniczona a lista sponsorów, firm i osób z nami współpracujących bardzo długa.
Serdeczności!
Jurek Owsiak

Ruszają nabory w Stowarzyszeniu LGD Polcentrum

Informujemy mieszkańców gmin: Głowno, Dmosin, Miasto Głowno, Ozorków, Piątek oraz Stryków, że ruszają nabory w ramach LEADER PROW 2014-2020 - 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Nabór nr 1/2017 - Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej
Nabór nr 2/2017 - Podejmowanie działalności gospodarczej
Nabór nr 3/2017 - Rozwijanie działalności gospodarczej

W związku z błędem w ogłoszeniu o naborze nr 1/2017 zostaje on unieważniony. Wkrótce poinformujemy o nowym terminie naboru.

Nabór nr 2/2017 - Podejmowanie działalności gospodarczej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „POLCENTRUM” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres tematyczny:
Podejmowanie działalności gospodarczej (§2 ust. 1 pkt 2 lit. a Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na Wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Dz.U.2015 poz. 1570 z późn. zm.);

Termin składania wniosków: od dnia 30.03.2017 r. do dnia 21.04.2017 r.

Limit dostępnych środków: 240.000,00 zł

Nabór dzieci do Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku

Informujemy o prowadzeniu naboru dzieci do Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II na kolejny rok szkolny 2017/2018
I ETAP Naboru trwa od 13 MARCA do 16 MARCA 2017 r.
KONTYNUACJA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ - składanie deklaracji przez rodziców, których dziecko UCZĘSZCZA OBECNIE do przedszkola.
II ETAP Naboru trwa od 17 MARCA do 23 MARCA 2017 r. ROZPOCZĘCIE EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ - składanie kart
„Zgłoszenia kandydata do przedszkola” przez rodziców, których dziecko NIE UCZĘSZCZA jeszcze do przedszkola.

Więcej informacji na ten temat w siedzibie Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku oraz na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkolepiatek.pl, zakładka "Nabór do przedszkola"
Informujemy, że placówka przyjmuje zgłoszenia dzieci w wieku od 3 do 6 lat, urodzonych od 01.01.2014 r. do 31.12.2011 r.

Subskrybuj RSS - informacja