Wirtualny spracer po Gminie Piątek

Zapraszamy na stronę http://www.multimedialnespacery.pl/piatek/spacer.html na wirtualny spacer po gminie Piątek, który powstał przy współpracy ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania "POLCENTRUM". Publikacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Poddziałanie 19.4. Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji. Publikacja będzie jeszcze modyfikowana poprzez dodawanie do niej nowych elementów.