Konkurs fotograficzny – Wakacje w Gminie Piątek

Macie ochotę na konkurs fotograficzny? Jesteśmy na półmetku wakacji, jest to doskonały czas na dokładniejsze przyjrzenie się przyrodzie lub odkrycie nowych miejsc w Gminie Piątek. Dlaczego nie zatrzymać tych chwil na dłużej, dzieląc się fotkami z innymi? Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci i młodzież!

Co musicie zrobić?

• wybierzcie miejsce, które chcecie uwiecznić na zdjęciach, znajdujące się w Gminie Piątek,
  • zróbcie dwa niesamowite zdjęcia!,
  • zapoznajcie się z regulaminem,
  • prześlijcie do 8 września zdjęcia na adres e-mail: b.gawryszczak.gok@op.pl wraz z podpisaną kartą zgłoszeniową (kartę można również zostawić w sekretariacie UG w Piątku) dokumenty do pobrania poniżej,
  • czekajcie na wyniki! Rozstrzygnięcie, wręczenie nagród nastąpi 22 września (szczegóły imprezy podsumowującej poznacie wkrótce).

Regulamin konkursu fotograficznego – pobierz

Karta zgłoszenia konkursu fotograficznego – pobierz