Odbiór prac drogowych relacji Goślub-Michałówka

W piątek, 4 października w Urzędzie Miejskim w Piątku miał miejsce odbiór prac drogowych który zgodnie z umową przeprowadzony został w zakresie przebudowy i remontu drogi gminnej nr 104259E relacji Goślub-Michałówka. W odbiorze uczestniczyli Burmistrz Piątku – Anna Matusiak i Sekretarz Gminy Piątek Krzysztof Ogórek, pracownicy Urzędu Miejskiego, inspektor nadzoru Pan Witold Wiechno oraz  kierownik budowy Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o. – Pan Marcin Dudek.

Wykonawcą tej inwestycji drogowej na terenie naszej gminy było wybrane w drodze przetargu Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o. z Piotrkowa Trybunalskiego.  Koszt inwestycji wyniósł 1 513 417,11 zł.  Zadanie dofinansowane zostało z środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.