Osiem małżeństw świętowało Złote Gody

W sobotę, 19 października w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piątku odbyła się uroczystość Złotych Godów. W tym roku Jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodziło 8 małżeństw – Państwo: Honorata i Zenon Frątczakowie, Jadwiga i Tadeusz Gawryszczakowie, Zofia i Lech Gorący, Marianna i Edward Jatczakowie, Teresa i Włodzimierz Pałka, Filomena i Stanisław Stróżewscy, Jadwiga i Władysław Sybilscy oraz Henryka i Mieczysław Woźniakowie

Po powitaniu dostojnych Jubilatów oraz ich rodzin przez Burmistrz Annę Matusiak,   Agnieszkę Wójcik – Przewodniczącą Rady Miejskiej i Annę Tyburę – Zastępcę Kierownika USC w Piątku pary małżeńskie odnowiły złożoną pół wieku temu przysięgę małżeńską. Następnie Burmistrz Piątku odznaczyła dostojnych Jubilatów medalami przyznanymi przez Prezydenta  RP. Uroczystości zakończyła symboliczna lampka szampana, gromkie „Sto lat” i życzenia, które wraz z kwiatami Jubilaci otrzymali od władz samorządowych miasta i  gminy  oraz  rodzin  i  znajomych.

Dostojnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, radości oraz spełnienia wszystkich  marzeń i   kolejnych  wspólnie  przeżytych  lat.