Rozgrywki powiatowe „Z Orlika na Stadion”

W środę, 9 października 2024 roku na obiekcie „Moje Boisko Orlik” w Piątku odbyły się rozgrywki szczebla powiatowego „Z Orlika na Stadion”. Organizatorem turnieju jest Fundacja Orły Sportu we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (Łączy nas piłka).

Sponsorem Generalnym Turnieju jest PZU S.A., a Partnerem Strategicznym ORLEN S.A. Turniej jest częścią rządowego programu AktywnaSzkola.pl

Do rozgrywek przystąpiły 3 drużyny: SP3 z Łęczycy, SP Świnice Warckie i SP Piątek (Orlik Piątek). PO pełnych emocji i zaciętej wali do dalszego etapu awansowała drużyna SP3 z Łęczycy.

Organizatorzy turnieju w Piątku składają serdeczne podziękowania za udział wszystkim drużynom, trenerom i młodym piłkarzom, a Urzędowi Miejskiemu w Piątku za upominki.