Sukces OSP Piątek w gminnych zawodach pożarniczych

W niedzielę, 1 września sierpnia stadion LKS Malina Piątek stał się areną rywalizacji strażaków z jednostek OSP gminy Piątek. Druhowie rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafecie strażackiej 7×50 m oraz ćwiczeniu bojowym. Do zawodów przystąpiły jednostki z OSP: Janków, Janowice-Goślub Piątek. Bezkonkurencyjni okazali się druhowie z OSP Piątek, którzy zarówno w sztafecie, jak i ćwiczeniu bojowym nie mieli sobie równych.

Sztafeta pożarnicza:
1. OSP Piątek – 67,58 pkt.
2. OSP Janowice – Gośłub – 76,40 pkt.
3. OSP Janków – 78,17 pk.

Ćwiczenie bojowe:
1. OSP Piątek – 53,28 pkt.
2. OSP Janków – 77,24 pkt.
3. OSP Janowice-Goślub – przekroczony czas.

Klasyfikacja końcowa Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych:
1. OSP Piątek
2. OSP Janków
3. OSP Janowice-Goślub

Nagrody rzeczowe dla drużyn, które zajęły I i II miejsce ufundował Urząd Miejski w Piątku, a dla zdobywcy III miejsca – Komendant Gminny OSP.

Drużyna OSP Piątek będzie reprezentowała naszą gminę podczas zawodów szczebla powiatowego, które odbędą się w Górze Św. Małgorzaty w sobotę 28 września.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!