Umowa podpisana – droga Michałówka – Goślub zmieni oblicze

W piątek, 12 lipca w Urzędzie Miejskim w Piątku miało miejsce zawarcie umowy z wykonawcą, który przeprowadzi przebudowę i remont drogi gminnej nr 104259E relacji Goślub-Michałówka. Umowę podpisała Burmistrz Piątku – Anna Adriana Matusiak, przy kontrasygnacie Skarbnik Gminy – Anny Matusiak i Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o. – Dyrektor Naczelny Marek Kijanowicz.

Wykonawcą tej inwestycji drogowej na terenie naszej gminy będzie wybrane w drodze przetargu Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o. z Piotrkowa Trybunalskiego.  Koszt inwestycji 1 513 417,11 zł.  Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Firma ma 10 miesięcy na realizacje inwestycji.