Wernisaż obrazów Agnieszki Sapińskiej „Uśmiech jest kwiatem”

Pani Agnieszka jest niezwykle utalentowaną kobietą, której dziecięce porażenie mózgowe nie przeszkodziło w realizacji życiowych pasji. Od 1995 roku maluje obrazy ustami na płótnie. Kocha kwiaty oraz pejzaże, dlatego są one przewodnimi tematami jej prac. Te obrazy oczarowały wszystkich!
Podczas wernisażu wystąpiła młoda artystka Kinga Kasińska – uczennica szkoły muzycznej, studentka Politechniki Łódzkiej. Gromkie brawa dla Kingi, to nagroda za cudowny występ.
Pani Barbara Garus przyzwyczaiła nas, iż na każde wydarzenie pisze wiersze. Tak było i tym razem.. O sztuce, obrazach, muzyce, powstały dwa wiersze zaprezentowane przez samą autorkę.
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Beata Gawryszczak dziękuje za tak liczną obecność, za miłe i twórcze rozmowy.